Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Oud-voorzitter en erelid Hennie Noordkamp overleden.

terug naar overzicht

Donderdag, 20 september 2018

Oud-voorzitter en erelid Hennie Noordkamp overleden.

Gisteren heeft ons het verschrikkelijke nieuws bereikt dat onze oud-voorzitter en erelid Hennie Noordkamp door een noodlottig ongeval om het leven is gekomen. Hennie is 33 jaar lang onze voorzitter geweest en sinds 2012 ere-voorzitter en ere-lid van onze vereniging. Hennie is 80 jarig geworden.

Wij wensen Marietje, kinderen, kleinkinderen, familie en vrienden enorm veel sterkte met dit grote verlies.

Vanzelfsprekend gaat door deze gebeurtenis de geplande wedstrijd voor aanstaande zaterdag niet door. Ook de prijsuitreiking nadien wordt geschrapt. Dit alles zal op een later tijdstip worden ingehaald. Bericht hierover volgt via onze media-kanalen.